Ekskursija į Vievį, Trakus, Kernavę

Gegužės 29 dieną puikiai nusiteikę 2, 3a, 3b ir 4a klasių pradinukai išvyko į ekskursiją. Pirmiausiai aplankė Vievio kelių muziejų. Čia mus pasitiko muziejaus įkūrėjas Juozas Stepankevičius. Jis papasakojo apie muziejaus eksponatus, atspindinčius kelių istoriją nuo XIX a. iki mūsų dienų. Tai kelių tiesimo ir tvarkymo įrankiai, kelio ženklai, sankryžų maketai, mašinos, vežimai, naudoti kelių tiesimui ir priežiūrai, nuotraukos, knygos ir t.t. Medžioklės trofėjų kambaryje gausu Lietuvos paukščių ir gyvūnų iškamšų. Mokinius ypač domino kelių tiesimo technika, senieji automobiliai. Iš Vievio keliavome į Trakus. Čia aplankėme Trakų istorijos muziejų, įsikūrusį Galvės ežero saloje. Trakų pilis pastatyta kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva XIV a. II pusėje. Mokinius ypač domino senovinių ginklų, šarvų, numizmatikos ekspozicijos, jie grožėjosi senovinių raižytų baldų ir indų rinkiniais. Iš Trakų pasukome į Kernavę - pirmąją Lietuvos sostinę. Mindaugo sostas, Lizdeikos ir Kriveikiškių piliakalniai - tai saugoję kunigaikščio pilį priešpiliai. Aukuro kalne buvo kunigaikščio dvarvietė.  Aplankę piliakalnius, pavargę, bet kupini įspūdžių, grįžome namo. Daugiau nuotraukų rasite čia...

Gimnazijoje vyks Knygų mugė

Gegužės 14 - 15 dienomis gimnazijoje vyks Knygų mugė. Jos metu bus pristatomas literatūrinio žurnalo vaikams "Laimiukas" naujausias numeris, knygelės, atvirukai. Norintieji galės įsigyti.

"Kengūra"

Tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra" dalyvavo net 9 antrokai. Jiems labai gerai sekėsi! Net 3 antrokai pateko tarp 10 Šakių rajono geriausiųjų. Nojus užėmė 3 vietą, Kotryna -  4 vietą, o Pijus 7 vietą. Sveikiname! Gerai užduotis sprendė ir kiti mokiniai: Aušrinė, Ugnė, Armandas, Milena, Benas ir Klaudija. Visiems konkurso dalyviams įteiktos padėkos.

Augink Knygų medį

Knygų medis - projekto "Augu skaitydamas" simbolis. Atraskite skaitymo džiaugsmą! Visą vasarą skaitykite knygas ir klijuokite lapelius ant Knygų medžių. Taip juos auginsite. Rudenį daugiausia knygų perskaitę vaikai bus pakviesti į knygyno "Pegasas" renginį, kurio metu didžiausius Knygų medžius užauginę vaikai bus apdovanoti.

Rajoniniame "Šviesoforo" konkurse III vieta!

           Balandžio 30 dieną vyko rajoninis "Šviesoforo" konkursas. Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda, vadovaujama mokytojos Ritos Šalkevičienės, parodė puikias žinias viktorinoje, nesuklydo pažindami kelio ženklus, puikiai žinojo, kaip panaudoti atšvaitus, labai gerai mokėjo paaiškinti situacijas maketuose, buvo pastabūs ir draugiški, atlikdami video užduotis. Komandos kapitonas Domas nesuklydo Kapitonų varžytuvėse. Labai gerai įvertintas ir komandos narių praktinis mokėjimas elgtis gatvėje. Visi komandos nariai mokėjo tinkamai pereiti per kelią pėsčiųjų perėjoje. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kas Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda užėmė III vietą! Komandos nariai buvo apdovanoti diplomais, atšvaitais, knygelėmis saugaus eismo tema ir kitomis dovanomis.

         Sveikiname komandos narius Domą, Eimantą, Nojų ir Adrijų!

Mus pakvietė draugauti

Tai svetainė, kurioje dalinamasi užduotimis, rekomendacijomis, atmintinėmis, skirtomis specialiųjų poreikių mokinių ugdymui.

Šviesoforo konkursas

Keliauti į "Šviesoforo šalį " pasiruošę!
Keliauti į "Šviesoforo šalį " pasiruošę!

Kovo 20 dieną mūsų gimnazijoje vyko „Šviesoforo“ konkursas.  Šiuo konkursu pasibaigė saugaus eismo savaitė. Savo žinias pasitikrino 12 klasėse atrinktų pradinių klasių mokinių. Jie visi gavo kelialapius „Į Šviesoforo šalį“. Kaip moka saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles konkurso dalyviai parodė 5 rungtyse: atliko užduotis kelių makete, praktiškai ėjo per gatvę pėsčiųjų perėjoje, atpažino kelio ženklus, atliko viktorinos užduotis ir praktiškai naudojo atšvaitus. Visi konkurso dalyviai apdovanoti Padėkos raštais, atšvaitais bei skirtukais knygoms. „Šviesoforo“ konkurso nugalėtojams suteikta garbė atstovauti gimnazijai Šakių rajono pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ konkurse. Sveikiname nugalėtojus!!! Tai:

1 klasės mokinys Adrijus Janušaitis

2 klasės mokinys Nojus Bataitis

3 a klasės mokinys Eimantas Sutkaitis

4 a klasės mokinys Domas Plančiūnas

Kol vyko konkursas, kiti pradinių klasių mokiniai taip pat neturėjo laiko nuobodžiauti.  Jie dalyvavo „Žaibo turnyre žiūrovams“.  Buvo labai aktyvūs ir teisingai atsakė į visus klausimus. Žiūrovai taip pat minė mįsles saugaus eismo tema.  Be to, buvo labai atidūs ir pastabūs ir puikiai atliko video užduotis. Mokiniai tinkamai pakomentavo matytas situacijas ir įvardino, kurie vaikai gatvėje ir kelyje elgėsi saugiai, laikėsi taisyklių, o kur suklydo.

Šventės metu Padėkos raštais buvo apdovanoti visą savaitę vykusių konkursų nugalėtojai. Daugiau šventės akimirkų...

Saugaus eismo savaitė

Gimnazijos pradinukai kartu su vaikų bičiuliu policininku Amsiu
Gimnazijos pradinukai kartu su vaikų bičiuliu policininku Amsiu

Mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių saugaus eismo savaitė. Pradinukai dalyvavo įvairiose veiklose. I – II klasių mokiniai dalyvavo mįslių saugaus eismo tema konkurse, o III - IV klasių mokiniai sprendė kryžiažodžius saugaus eismo tema. Visi praktiškai mokėsi saugiai elgtis gatvėse ir pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje. Puikiai visiems sekėsi atlikti viktorinos I-IV klasėms užduotis. Klasėse visi mokiniai atliko ir video užduotis. Peržiūrėję filmukus, aptarė saugaus ir nesaugaus elgesio gatvėse ir keliuose situacijas.

Saugaus eismo savaitės metu gimnazijoje lankėsi Šakių PK viešosios policijos prevencinio poskyrio inspektorė Laima Pečiulytė. Viešnia atvyko ne viena. Kartu su ja atkeliavo ir vaikų bičiulis policininkas Amsis. Inspektorė vaikams pristatė Amsio animacinius patarimus saugaus eismo tema, aptarė ir kitas pavojingas situacijas, į kurias gali pakliūti vaikai. Po filmukų peržiūros pats policininkas Amsis bendravo su vaikais ir tikrino jų žinias, ar vaikai žino, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip saugiai elgtis kelyje, kaip naudoti saugos diržus, kam reikalingi atšvaitai. Policininkas Amsis mokiniams padovanojo atšvaitų. Daugiau foto iš susitikimo su Amsiu rasite čia...

Savaitės veiklas užbaigs „Šviesoforo“ konkursas.

 

Sveikiname!!!

Šakiuose vykusiose badmintono varžybose "Mažoji auksinė raketė 2013" dalyvavo mūsų klasės mokinys Vilius Bagdanavičius. Jis iškovojo prizinę III vietą ir taurę. Sveikiname! Linkime ir toliau siekti sporto aukštumų!

Knygos savaitė

Šauniausi pradinių klasių "knygiai" ir Knygos savaitės organizatorė mokytoja Rasa

Daugiau nuotraukų... Vasario 18-22 dienomis gimnazijoje vyko Knygos savaitė.  Visą savaitę dirbo, plušo, kūrė, skaitė... ir dar aibę visokiausių veiklų atliko pradinukai. Į klausimą „Kas man yra knyga?“ antrokai atsakė išsamiai ir išmintingai: „geriausia draugė“, „informacijos šaltinis“, "mokytojas, kuris visada yra šalia", „visas pasaulis“ ir t.t. Net dvi dienas pagal iliustracijas kūrėme pasaką. Ši veikla antrokams buvo ir sunki, ir įdomi, ir naudinga. Jie pastebėjo, kad, oi, kaip nelengva sukurti įdomią pasaką! Antrokų pasaką „Linksmoji ferma” galite perskaityti čia. Smagiausia buvo dalyvauti viktorinoje “Pasakų karalystėje”. Greičiausiai ir teisingiausiai užduotis atliko "Voveriukų" komanda. Tikrai netrūko puikios nuotaikos, azarto, sveiko noro laimėti, pastangų ir puikių žinių. O svarbiausia Knygos savaitės metu buvo išsiaiškinti, kurie antrokai iš tikrųjų labai myli knygą ir daug skaito. Labai jais džiaugiamės. Perskaitytas knygas skaičiavome nuo sausio mėnesio.

1.     Aušrinė perskaitė 16 knygų. Jose 1952 puslapiai.

2.     Kotryna perskaitė 5 knygas. 744 puslapiai.

3.     Faustas perskaitė 9 knygas. 560 puslapių.

4.     Pijus perskaitė 3 knygas. 351 puslapis.

5.     Klaudija perskaitė 2 knygas. 318 puslapių.

6.     Ugnė perskaitė 4 knygas. 271 puslapis.

7.     Nojus perskaitė 4 knygas. 195 puslapiai.

Lietuvos Respublikos Prezidentės sveikinimas

LR Prezidentės sveikinimas.pdf
Adobe Acrobat Document 73.4 KB

Moksliukų savaitė

Sausio 28 – vasario 1 dienomis mūsų gimnazijoje paskelbta Moksliukų savaitė pradinių klasių mokiniams. Šios savaitės veiklose sėkmingai dalyvauja antrokai.

Gražiausiai rašo Beata, Kotryna ir Pijus. Jie dailiausiai, taisyklingiausiai ir tvarkingiausiai dailyraščiu nurašė tekstą „Rudens spalvos“. Kryžiažodžius geriausiai spręsti sekėsi Nojui, Pijui ir Aušrinei. Raštingiausi antrokai yra Beata, Kotryna ir Ugnė. Jos diktantą parašė be klaidų. Geriausi matematikai antrokų tarpe yra Pijus, Nojus ir Aušrinė. Jiems puikiai pavyko įveikti matematikos olimpiados užduotis. Smagiausia veikla buvo „moksliukai fantazuoja“. Iš įvairių medžiagų kūrė, konstravo mašinas, robotus, fantastiškas gėles, medžius, paveikslus... Išradingiausios ir kruopščiausios buvo Ugnė, Beata, Milena ir Gabrielė. Sveikiname konkursų nugalėtojus! Mes jais didžiuojamės! Daugiau nuotraukų...

"Lesyklėlė tavo kieme"

 

Kovo 10 – 22 dienomis organizuojama fotonuotraukų paroda – konkursas „Lesyklėlė tavo kieme".Kviečiame dalyvauti 1– 8 klasių mokinius. Nuotraukų formatas: 21x15. Prie nuotraukos pridėkite kortelę, kurioje nurodykite savo vardą, pavardę, klasę. Nuotraukas neškite į biologijos kabinetą mokytojai Birutei Miščikienei.

JMB „Ąžuoliukas"

 

II pusmečio pamokų tvarkaraštis.

Parsisiųsk, išsispausdink ir tavo tvarkaraštis bus su mielu Kempiniuku Plačiakelniu.

Pasikeitė pamokų tvarkaraštis
TVARKARAŠTIS.docx
Microsoft Word Document 109.5 KB

Jei šąla -200 C ir daugiau, knygeles skaitome ir daugybos lentelę kartojamės namuose.

Po atostogų grįžtame sausio 10 dieną.

Gerumo savaitės užbaigimo šventė - rytmetys "Dek, Kalėdų žvaigždele".

Gruodžio 21-osios rytas išaušo labai šaltas, bet antrokams ir kitiems pradinukams nuotaikos tai nė kiek nesugadino. Džiugiai nusiteikę visi skubėjo į gimnaziją, kur vyko Gerumo savaitės užbaigimas. Pirmiausiai visi žiūrėjo nuotaikingą spektaklį „Vilkas uodegą prišalo“, po spektaklio vaikus aplankė ilgai lauktas Kalėdų senelis. Jis ne tik klausėsi vaikų dainuojamų dainų, bet ir pats dainavo, su vaikais žaidė nuotaikingus žaidimus. Kalėdų senelis kartu su Gerumo savaitės organizatore mokytoja Daiva apdovanojo už gražiausius piešinius konkurse „Kalėdų eglutės žaisliukas“. Antrokai konkurse labai stengėsi, taigi Padėkos raštais buvo apdovanotas nemažas būrys mokinukų: Armandas, Vilius, Pijus, Klaudija, Miglė, Gabrielė, Benas, Lukas M., Ugnė, Faustas, Deimantas, Kotryna ir Beata. O smagiausia šventės dalis visuomet būna Kalėdų senelio dovanos. Jis šiemet buvo labai dosnus. Kad ir kaip skubėjo Kalėdų senelis pas kitus vaikus, bet mielai sutiko nusifotografuoti su vaikais. Daugiau šventės akimirkų rasite čia...

Po kalėdinio rytmečio vyko žiburėlis klasėje, kur vaikai skaitė sveikinimus, žaidė nuotaikingus žaidimus. Gerų emocijų tikrai netrūko!

Gruodžio 21 dieną 9 val. gimnazijos salėje vyks Kalėdinis rytmetys. (Spektaklis ir susitikimas su Kalėdų seneliu). Po to šventė klasėje "Laukiame šv. Kalėdų"

Hefalumfas

Per dailės pamokas mokiniams dažnai sunkiausiai įgyvendinamos laisvos raiškos valandėlės, kai pateikiama mažiausiai instrukcijų, ką ir kaip reikia daryti. Norėdama leisti pasireikšti jų fantazijai, išlaisvinti kūrybiškumą, pasiūliau mokiniams nupiešti Hefalumfą. Iš karto kilo aibė klausimų, o kas tai yra? Štai čia ir buvo mūsų darbo esmė! Įsivaizduoti, kas tai, koks jis ir nupiešti.

Labai džiaugiausi panaudojusi šią idėją mokinių kūrybiškumui ugdyti. Dar kartą įsitikinau, kokie mano mokiniai skirtingi ir kaip skirtingai jie mato pasaulį. Baigę piešti, jie savo darbus pristatė klasei. Vieniems Hefalumfas buvo gėlė ar nuodingas, stebuklingas grybas, kitiems drakonas, pabaisiukas, pasakų paukštis, marsietis ar dinozauras, tretiems keistas namas, dar kažkam saulėlydis ir galiausiai muzikos instrumentas. Mokiniai pasakojo savo sukurtas istorijas, kas yra Hefalumfas. Buvo proga su mokiniais aptarti, kad kiekvienas yra skirtingas, kiekvieno nuomonė svarbi ir pasimokyti gerbti vieni kitų požiūrius, pasidžiaugti netikėtais kūrybiniais sumanymais.

Netradicinė eglutė

Antrokai labai laukia šv. Kalėdų. Belaukdami švenčių jie savo klasės duris papuošė netradicine eglute iš savo delniukų. Juk Adventas - laukimo, ramybės, susitaikymo metas.  Kad laukimas būtų prasmingas, į šią eglutę antrokai sudėjo savo širdelių šilumą, pažadus būti vieni kitiems geresni, draugiškesni, visada ištiesti draugui pagalbos ranką.

O kadangi 2013-ieji Gyvatės metai, tai mūsų klasės duris puošia vainikas su žvilgančia gyvate. Labai ačiū Ugnės mamytei už šią nuostabią dovaną.

Ekskursija į Kauną

Žvarbų lapkričio 18 –osios rytą puikiai nusiteikę antrokai išvyko į Kauną. Jie aplankė Kauno Valstybinio muzikinio teatro spektaklį „Grybų karas ir taika“.

Spektaklis „Grybų karas ir taika“ pasakoja apie Grybų respubliką, grybų išrinktą prezidentą Baravyką, jo paskelbtą karą miško žvėrims ir netikėtą mūšio baigtį.
Šis kūrinys – tai kompozitorės Z.Bružaitės ir „Keistuolių” teatro vadovo režisieriaus A.Giniočio sumanyta žinomos Justino Marcinkevičiaus poemėlės „Grybų karas” versija. Kadangi per lietuvių kalbos pamoką skaitėme ištraukas iš "Grybų karo", buvo smalsu pamatyti spektaklį. Spektaklis pripažintas geriausiu 2001 m. spektakliu vaikams Kaune.

Grįžome namo puikiai pailsėję, kupini nepamirštamų įspūdžių.

 

Tėvų susirinkimas

JEI :

...siekiame darnesnių santykių su savo vaikais;

...norime daugiau sužinoti apie gyvenimiškus vaikų poreikius tenkinantį ugdymą;

...norime išbristi iš užburto atsakomybės permetimo rato;

...siekiame pilnavertiškai įsilieti į gimnazijos bendruomenę, kuriai ne vis viena vaikų laimė gyvenime;

...rūpinamės vaikų ateitimi;

...norime pokyčių, tačiau turime abejonių

                                                                            KVIEČIAME MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKYTOJUS, MOKINIŲ TĖVUS AKTYVIAI PRISIJUNGTI PRIE SĖKMINGAI ĮGYVENDINAMO PROJEKTO   ,,DARNI ŠEIMA IR TVARI MOKYKLOS BENDRUOMENĖ – ATEITIES LIETUVA“

 

2012 METŲ LAPKRIČIO 21 DIENĄ 17.20 VAL. GIMNAZIJOS RENGINIŲ SALĖJE VYKS PSICHOLOGĖS RAMUNĖS ŽELIONIENĖS PASKAITA, KURIOS metu šnekėsimės apie :

  • Sėkmingų ir efektyvių mokyklų Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje bei kitose šalyse principus – kaip jie ugdo kūrybiškas ir laisvas atsakingas asmenybes, kaip vyksta pamokos, kokie mokytojo ir mokinio santykiai.
  • Socialinių įgūdžių lavinimo principai ir svarba – už ką atsakinga mokykla, už ką šeima?
  • Tėvų ir mokytojų santykiai ir atsakomybės ugdant vaiką.
  • Patyriminio mokymosi principai ir jų taikymas mokykloje bei kasdieniniuose santykiuose tarp tėvų ir vaikų.
  • Ugdomasis vadovavimas (koučingas) – kas tai, kaip tai veikia ir kada tai gali būti taikoma vaikams mokykloje ir namuose.
  •  

                                                                             

                                 ...16.30.....VAL. VYKS  2 KLASĖS TĖVŲ SUSIRINKIMAS

                                                                                                                                    Gimnazijos administracija

 

 

"Rudenėlio vitaminai"

„Rudenėlio vitaminai“
Baigėsi respublikinis pradinio ugdymo įstaigų vaikų piešinių ir kompiuterinės grafikos konkursas „Rudenėlio vitaminai“.
Konkurso organizavo Vilniaus Tuskulėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduota Daiva Pilukienė, pradinių klasių mokyta Ina Klimaitienė ir informacinių technologijų mokytoja Regina Maigienė.
Konkurse dalyvavo ir mūsų klasės mokiniai. Vitamino C nominacijoje nugalėtoju tapo Nojus Bataitis. Sveikiname! Kitus konkurso nugalėtojų darbus rasite čia

Pažink laikrodį

Spausk paveikslėlį
Spausk paveikslėlį

Sporto-sveikatingumo savaitė

Estafetėms pasiruošę!
Estafetėms pasiruošę!

Prieš rudens atostogas antrokai visą savaitę dalyvavo sporto-sveikatingumo savaitės veiklose. Kas rytą jie mankštinosi, kalbėjosi apie sveiką gyvenseną ir sveiką mitybą. Smagiausia diena šioje savaitėje buvo Sporto šventė ir po jos klasėje vykusios Sveikuolių vaišės. Dalyvaujant estafetėse, traukiant virvę entuziazmo tikrai netrūko! Žiūrėkite patys:-)

Rudens gėrybių paroda

2012-10-12 mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai surengė Rudens gėrybių parodą.  Maloniai stebino vaikų ir jų tėvelių išradingumas, kūrybingumas, fantazija! Sodo ir daržo gėrybės tapo ežiukais, kirminu, delfinu, net automobiliu, gulbe, pele, skruzdėle, vėžliuku ir kitais nuostabiais personažais. Ačiū visiems, dalyvavusiems parodoje. Daugiau foto.

"Lietuvos tūkstantmečio vaikai" Augu skaitydamas

Leidykla "Alma littera" organizavo konkursą "Augu skaitydamas" ir skatino vaikus auginti savo Knygų medžius. Mūsų klasės mokinė Aušrinė užaugino iš tiesų didžiulį Knygų medį. Ji perskaitė net 94 knygas! Aušrinė yra pakviesta dalyvauti finaliniame konkurso renginyje Vilniuje. Renginys vyks LRT televizijoje. Finalininkai bus filmuojami laidoje "Tūkstantmečio vaikai", kur turės galimybę laimėti pagrindinį prizą - kelionę į Disneilendą! Filmavimas vyks spalio 15 dieną. Linkime Aušrinei sėkmės!

Renginyje Aušrinės lauks ir begalė kitų nepamirštamų įspūdžių: ji turės galimybę pasižvalgyti po Knygų medžių alėją, grožėtis didžiausia šalyje vaikų parašyta knyga, žaisti ir dainuoti kartu su aktorių trupe "Teatriukas".

Žaidimo "Pinigėnai" nuorodą rasite skyrelyje "Mokinukai-pasaulio pažinimas"

Piešinių konkursas "Rudenėlio vitaminai"

RESPUBLIKINIS PRADINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ VAIKŲ PIEŠINIŲ IR KOMPIUTERINĖS GRAFIKOS KONKURSAS

„RUDENĖLIO VITAMINAI“

Konkursas skirtas skatinti domėtis sveiku maistu, tobulinti pradinių klasių vaikų meninę ir kompiuterinės   grafikos raišką, ugdyti kūrybinius gebėjimus. Jis skatina domėtis pagrindiniais vitaminų šaltiniais – sodo, daržo ir miško gėrybėmis, puoselėti menų įvairovę. Konkursą organizuoja Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla.

Mūsų gimnazijos antrokai taip pat dalyvauja šiame konkurse. Pirmiausiai atranka vyko klasėje. Deimanto, Nojaus, Kotrynos, Aušrinės ir Bernardinos  darbai iškeliavo į Vilnių. Sėkmės jiems! 

Pasakų konkursas

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyrius kartu su leidykla „Kalendorius“ organizuoja konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus; ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms.
 
Iki 2012 m. gruodžio 31 d. el. paštu info@kalendorius.lt mokiniai pateikia savo kūrybos pasaką.
Konkurse vadovaujami mokytojų dalyvauja šalies pradinių ir bendrojo lavinimo mokyklų 1–5 klasių mokiniai.
Plačiau skaitykite nuostatuose (prisegame).
Kurkite pasakas ir dalyvaukite! Sėkmės!
Vaikai kuria pasaku nuostatai R1-30.doc
Microsoft Word Document 67.0 KB

Nauja dėlionė

Rugsėjo 1-oji

Po atostogų pailsėję, paaugę į gimnaziją sugrįžo net 27 antrokai. Per pirmąją pamoką antrokėliai ant debesėlių užrašė savo svajones, lūkesčius, kuriuos tikisi įgyvendinti ateinančiais mokslo metais. Sėkmės jums, vaikai! Ir svajonių išsipildymo!

Su Rugsėjo 1-ąja!

Kažkas pabeldė į duris,
Kažkas miegot neleidžia…
Atmerkęs nuostaboj akis
Matai Rugsėjo veidą.
Pasipuošė ruduo fraku
Ir įmetė pro langą
Rugsėjo astrų sulytų,
Ištiesęs savo ranką.
Atėjo šventė į namus,
Pakvipo viskas knygom.
Rugsėjis su Tavim perpus
Užsiėmė dalybom.
Dalino rudenio lapus-
lapus baltųjų knygų.
Pavertęs rašalą lietum
Lydės Tave mokyklon.

Užrašai ant sąsiuvinių

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos

2 klasės mokinio(-ės)

Vardenio Pavardenio

lietuvių kalbos darbai

 

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos

2 klasės mokinio(-ės)

Vardenio Pavardenio

matematikos darbai