Ekskursija į Vievį, Trakus, Kernavę

Saugaus eismo savaitė

Knygos savaitė

Gerumo savaitės užbaigimo šventė - rytmetys "Dek, Kalėdų žvaigždele".

Sporto-sveikatingumo savaitė

Rudens gėrybių paroda

Paskutinis skambutis

Ekskursija į Kauną

Knygos savaitė

Abėcėlės šventė

Sporto šventė

Rugsėjo 1-oji

Išvyka į Zyplius

Baigiamasis pradinės mokyklos koncertas

Ekskursija į Vilnių

Kraičio skrynelės mamytėms

Piešiniai "Ugniagesiai gelbėtojai skuba į pagalbą"

Pirmoji pagalba susižeidus

2011-03-16 Mūsų klasėje įvyko susitikimas su visuomenės sveikatos specialiste V. Martišiene "Pirmoji pagalba susižeidus". Mokiniai sužinojo, kad nestipriai susižeidus, svarbu žaizdą nuplauti. Ir geriausiai tai padaryti tekančiu šaltu vandeniu. Vaikai mokėsi tvarstyti sužeistą ranką, koją, galvą, sužinojo, kaip teikiama pirmoji pagalba. Mokiniai prisiminė, kokiais telefono numeriais atsityikus nelaimei iškviečiama greitoji medicinos pagalba.

Konstruktoriai

Dailės ir technologijų pamokų metu 4 b klasėje įsikūrė "Konstravimo biuras". Mokiniai mokėsi varžteliais ir veržlėmis sujungti atskiras konstruktorių detales ir sukonstruoti pačių sugalvotą žaislą. Jauniesiems konstruktoriams puikiai pavyko! Klasėje puikuojasi 2 automobiliniai kranai, 3 sraigtasparniai, keturratis, keletas krovininių automobilių, net tankas! Iš įvairių detalių pavyko sukonstruoti net žmogeliukus. Ketvirtokams konstruoti taip patiko, kad konstruktoriai iš spintos ištraukiami ir ilgosios pertraukos metu! Žaislai tobulinami, kuriami nauji darbai. Dabar šie pačių pagaminti žaislai yra smagus užsiėmimas pertraukų metu.

Užgavėnių mugė

Moksliukų savaitė 2011-02-28 - 2011-03-04

Moksliukų savaitės dailės diena

IV klasės matematikos olimpiada

Ketvirtokų ketvirtoko rinkimai

2011-02-18 mūsų gimnazijoje negirdėtas neregėtas įvykis! Išrinktas ketvirtokų ketvirtokas. Rinkimus organizavo mokytoja Justina Kasparaitienė. Iš viso dalyvavo 10 ketvirtokų. Prireikė ne tik žinių, išminties, drąsos, bet ir sėkmės. Visus tris etapus sėkmingai įveikė ir ketvirtokų ketvirtoke tapo mūsų klasės mokinė Ieva Kasparaitytė. Sveikiname!!! Puikiai pasirodė ir kitos mūsų klasės atstovės (deja, pora berniukų atstovavo "a" klasei, o mūsiškių  nesirungė nė vienas).  Džiaugiamės Livijos, Gustės, Rasos, Deimantės ir Mildos pasirodymu.

Rugsėjo pirmoji 2010

Kalėdos 2010

Mamyčių šventė 2010-04-29