Paskutinis skambutis

Gegužės 30 dieną gimnazijos abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis. Šiek tiek sutrikę ir nedrąsūs pirmokai atskubėjo į salę sveikinti abiturientų. Pirmokai savo vyresniuosius draugus sveikino eilėraščių posmais ir savo pačių rankomis pagamintomis dovanėlėmis.  Daugiau...

Ekskursija į Kauną

Gegužės 24 dieną iš pat ankstyvo ryto pasiėmę puikią nuotaiką pirmokai iškeliavo į Kauną. Pirmiausiai pasivažinėjo Aleksoto funikulieriumi, apžvalgos aikštelėje grožėjosi Kauno panorama. Kad mokėtų miesto gatvėse elgtis saugiai, apsilankė Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje. Čia dalyvavo saugaus eismo pamokėlėje. Puikias saugaus eismo žinias pademonstravo Nojus. Puikiai nusiteikę aplankė Kauno pilį, pasivaikščiojo senamiesčio gatvelėmis. Smagios nuotaikos netrūko ir čiuožinėjant žaidimų aikštelėje. Pirmokai aplankė ir Velnių muziejų. O smagiausia ekskursijos dalis laukė zoologijos sode. Vaikai aplankė visus zoologijos sodo gyventojus. Puikių ir smagių įspūdžių tikrai nepritrūko! Daugiau...

Knygos savaitė

„Skaitau lietuvišką pasaką“

Beveik dvi savaites mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai skaitė lietuviškas pasakas. Iš pasakų gausybės išsirinko labiausiai patikusią. Jos ištrauką nurašė dailyraščiu ir iliustravo. Tokiu būdu jie dalyvavo Knygos savaitės veiklose. Visi labai stengėsi ir sukūrė puikių darbų. Geriausių darbų autoriai apdovanoti Padėkos raštais. Visų mokinių darbai papuošė gimnazijos pradinių klasių antro aukšto koridorių. Jais pasigrožėti galite ir jūs. Daugiau rasite čia...

Abėcėlės šventė

2012-04-26 pirmokai pakvietė gimnazijos pradinių klasių mokinius ir savo tėvelius atvykti į „Abėcėlės šventę“. Mažieji mokinukai įrodė, kad jau puikiai pažįsta raides ir moka skaityti. Pasipuošę raidžių karūnomis pirmokai sakė eilėraščius, dainavo linksmas daineles. Pirmokai žino ir iš raidžių sudėjo visiems svarbius žodžius: MAMA, LIETUVA, MOKYKLA, AČIŪ, KNYGA. Jie pasižadėjo branginti ir saugoti knygeles, su jomis draugauti. Šventės pabaigoje visiems pirmokams buvo įteikti Pirmaklasio pažymėjimai. Mokinius šventei parengė mokytoja Rita Šalkevičienė. Daugiau šventės akimirkų rasite čia...

Tėvų susirinkimas

2012 m. balandžio 19 d. 17 val. gimnazijos
pramogų salėje vyks bendras tėvų susirinkimas "Pozityvi tėvų
pagalba". Lektorė - Marijampolės kolegijos Pedagogikos
 ir psichologijos katedros lektorė Rima Klasavičienė.

Knygos savaitė

Savaitės veiklos ir nuostatai.
Skaitykite lietuviškas pasakas.
Knygos savaitė_1.doc
Microsoft Word Document 63.0 KB

Linksmų šv. Velykų! Daug saulės, puikios nuotaikos, šypsenų ir gražių margučių!

Smagaus spalvinimo:-)

Paspausk paveikslėlį
Paspausk paveikslėlį

Respublikinė konferencija "Darbo pagal atnaujintas pradinio ugdymo programas patirtis"

2012-04-04, Gelgaudiškis

Interaktyvios dailės ir technologijų pamokos
Konferencijoje skaičiau pranešimą. Čia rasite ir galėsite parsisiųsti pranešimo skaidres. Sėkmės!
Konferencija dailė.ppt_2.pps
Microsoft Power Point Presentation 4.1 MB

Pasitikrink!

"Kengūros" konkurso atsakymai. Spausk paveikslėlį!

Sveikiname Kotryną rajoniniame gražios rašysenos konkurse laimėjusią III vietą!

Ačiū "kengūriukams"

Nojui, Pijui, Kotrynai, Beatai, Ugnei, Faustui, Benui ir Viliui

už dalyvavimą tarptautiniame matematikos konkurse "Kengūra".

Džiaugiuosi jumis. Šaunuoliai!

Pabuskite žolės ir medžiai,

 

Čiurlenkit, šaltiniai, ar girdit

 

Pavasario plakančią širdį?

Jauniesiems menininkams

2012-02-27 Atnaujintas skyrelis "Dailė ir technologijos". Pieškite, kurkite, eksperimentuokite. Kūrybinės sėkmės!

Svečiuose Kauno muzikos ansamblis "Ainiai"

Vasario 23 dieną visi gimnazijos pradinukai dalyvavo netradicinėje muzikos pamokoje, kurią vedė Kauno muzikos ansamblis "Ainiai". Nuotaikingo koncerto metu mokiniai susipažino su net 16 skirtingų lietuvių liaudies muzikos instrumentų. Skambėjo lumzdelis, skudučiai, birbynės, ragai, ožragiai,  kanklės, tabalai, skrabalai, džingulis, pliauška, rinkė ir kiti liaudies muzikos instrumentai. Muzikantai gyvai papasakojo instrumentų atsiradimo istoriją, mokiniai galėjo išgirsti kiekvieno instrumento skambesį, o koncerto pabaigoje keletas mokinių buvo pakviesti į sceną ir kartu su muzikantais galėjo patys mėginti pagroti.

Pamoka neprailgo. Daugeliui labiausiai įsiminė skrabalų skambėjimas. O jei norite prisiminti, kokie instrumentai skambėjo koncerte, kaip jie atrodo, užsukite į ansamblio "Ainiai" internetinį puslapį. http://www.ainiai.lt/instrumentai.html

Sėkmės treniruojantis "Kengūros" konkursui

Moksliukų savaitė

Sausio 23 - 27 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Moksliukų savaitė. Pirmokai aktyviai dalyvavo visose savaitės veiklose ir jiems puikiai sekėsi!  Dailyraščio rašyme nepralenkiama buvo Beata, taip pat puikiai pavyko parašyti Pijui ir Benui. Diktantą "Miškas" be klaidų parašė Saulė, Pijus, Kotryna, Nojus ir Beata, kryžiažodžius gamtos tema spręsti geriausiai sekėsi Kotrynai, Pijui ir Nojui.

Matematikos olimpiados laimėtojais tapo net 6 1b klasės mokiniai! Jie be klaidų išsprendė visas užduotis. Tai Nojus, Pijus, Beata, Kotryna, Ugnė ir Vilius. Dauguma pirmokų puikiai nuspalvino skaičių iki 10 paveikslą, taip pat kūrybingi ir išradingi buvo piešdami piešinius iš ženklų. Geriausiai pasisekė Miglei, Beatai ir Faustui. Labai džiaugiamės visų pirmokų pasiekimais ir sveikiname laimėtojus!

Informacija iš Švietimo ir mokslo ministerijos dėl šalčio

Savaitgalį ir ateinančią savaitę numatoma šalti orai, temperatūra gali nukristi iki 20-22 laipsnių šalčio, vietomis iki 24 laipsnių šalčio. Saugokime vaikus nuo nušalimo.

Rekomendacijos esant dideliam šalčiui
Lankstinukas rekomendacijos speigas_R 20
Adobe Acrobat Document 506.8 KB

Programos „Pienas vaikams“ ir „Vaisių vartojimo skatinimas mokyklose" Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje

Lukšių Vinco Grybo gimnazija įsijungė į respublikinę programą „Pienas vaikams“ nuo 2012 metų sausio 10 dienos. Šios programos  finansavimui skiriama parama iš dviejų šaltinių: Europos sąjungos parama ir nacionalinė parama. Programos tikslas – pagerinti vaikų mitybą, ugdyti pieno vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą. Programos esmė – pieno ir kai kurių pieno produktų pateikimas nemokamai.

Vaikams kiekvieną dieną patiekiama pieno ar pieno produkto. Ikimokyklinukams ir pradinukams siūloma „Šeimininkės “ 2,5% pieno, „Šeimininkės“ 2,5% kefyro, „Pik-Nik“ 40% plėšomų sūrio lazdelių, 8% sūrelių „Lila Vanila“. Tiekėjas AB „Žemaitijos pienas“. Vaikai kiekvieną dieną valgo šviežius, skanius ir sveikus pieno produktus.

Už programos vykdymą atsakinga pavaduotoja I.Korsakienė, soc.pedagogė A.Maceikienė, vyr. virėja B.Baltrušaitienė, virėja J.Kriščiūnienė, pradinių klasių mokytojos ir ikimokyklinio skyriaus auklėtojos.

Vaisių vartojimo skatinimo mokykloje programa  sudarys sąlygas mokiniams skanauti vaisius ir daržoves bendraamžių aplinkoje. Moksleiviams bus skiepijamas supratimas apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį žmogaus sveikatai, ugdomi sveiko maitinimosi įpročiai, mažinama vaikų nutukimo rizika.

Programa skirta visiems priešmokyklinukams bei I–IV klasių mokiniams. Programos tikslas – įdiegti vaikams supratimą apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį sveikatai. 

Programos metu vaikams yra dalijamos morkos, obuoliai, citrusų vaisiai, bananai, kriaušės. Tiekėjas UAB „Gulbelė“.

Kilus klausimams dėl šių programų ar esant vaiko sveikatos sutrikimams, kuomet mokinys negali vartoti pieno produktų ar vaisių, prašome kreiptis į savo klasės mokytoją.

 

 

Po Kalėdų atostogų į klasę reikės grįžti sausio 9 d.

Mano pasaka kvepia Kalėdų egle

Gruodžio 23 dieną įvyko Gerumo savaitės užbaigimo šventė "Mano pasaka kvepia Kalėdų egle". Šventės metu skambėjo nuotaikingos kalėdinės dainos, padėkos raštais buvo apdovanoti Dosnumo dienos dalyviai, taip pat ir tie, kurie labiausiai pasistengė piešdami gerumo angelą. Matyt, kad pirmokai iš tiesų buvo šaunūs, nes visus aplankė Kalėdų senelis. Lydimi džiugios šventinės nuotaikos klasėje valgė šventinį tortą, žaidė smagius žaidimus.

Gerų visiems atostogų!

Kur tu beeitum ir ką beveiktum,

Lai ant peties angelėlis sėdės.

Kas benutiktų ir ką bekalbėtum,

Tegu jis viską išspręsti padės.

 

Kaip besielgtum ir ko benorėtum,

Lai gėrio pradas tave tolyn ves.

Ir kad ir ką Tau kiti besakytų,

Leisk savo širdžiai pasiekti žvaigždes.

 

Artėja Gerumo savaitė

Gerumo savaitės metu vyks Dosnumo diena. Pasidalink su draugais išaugtais rūbais, perskaitytom knygutėm ar žaislais. Nuo pirmadienio daiktus galima nešti į mokyklą.

 

"Mano pasaka kvepia Kalėdų egle". Šventinės savaitės užbaigimas vyks gruodžio 23 dieną 9 valandą.

Sudėliok Advento kalendoriaus dėlionę

Naujienos skyrelyje "Mokinukai". Matematika pirmokams. Žaisk ir mokykis.

Pamąstykime...

Tai turėtų mus jaudinti....
Ode_jai.pps
Microsoft Power Point Presentation 6.5 MB

Kvietimas

Gruodžio mėn. 8 d. 17 val.vyks mokinių tėvų susirinkimas tema „Mokymosi aplinka ir ugdymo(si) galimybės Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje“. Po susirinkimo klasėje lauks mokytoja ir apie pirmokų pasiekimus papasakos individualiai.

Išvyka į spektaklį

Lapkričio 29 dieną Šakių kultūros centre buvo rodomas Kauno mažojo teatro spektaklis "Sidabrinis fėjos šaukštelis". Pirmokai su didžiausiu nekantrumu laukė spektaklio. Ir kaip nelauksi? Spektaklyje pasakojama apie pačią mažiausią, smagiausią ir gražiausią fėją visoje fėjų karalystėje, kuri gali sau leisti praknarkti nuobodžias burtų pamokas mokykloje, įvairiausių gerų darbų pratybas ir šokti, šokti ir dar kartą šokti fėjų hip hopą, kol nesuplėšys šešiolikos porų batelių...

Kaip ir visos šiuolaikinės fėjos, ji turi stebuklingąjį Sidabrinį šaukštelį, kurio pagalba gali susikurti viską, ko tik reikia linksmybėms. Pakanka fėjai šaukšteliu tik mostelėti ir įsižiebia šviesos, dar kartą mosteli - atsiranda ypatingieji jos šokio bateliai ir dar kartą - per visą naktį skamba muzika ir fėjai ploja visi driežai, pusseserės, troleibusai, žaibai, bateliai ir..t.t.

Tačiau per savo neapdairumą ir nerūpestingumą fėja praranda savo stebuklingąjį šaukštelį, be kurio netenka visų savo galių ir tampa tik paprasta fėja. Tik dėl to, kad fėja buvo gera ir padėjo kitiems, jai pavyko surasti savo Sidabrinį šaukštelį ir susigrąžinti galias.

Mokytoja tapo švietimo konsultante

Lapkričio 25 dieną Vilniuje vyko konferencija "Švietimo konsultantų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo rezultatų apibendrinimas". Konferencijos metu buvo įteikti švietimo konsultantų pažymėjimai.  Mokytoja Rita Šalkevičienė išklausė 140 valandų programą "IKT ir inovatyvių mokymosi metodų taikymo pradiniame ugdyme švietimo konsultantų rengimas" ir įgijo IKT ir inovatyvių mokymo metodų taikymo pradiniame ugdyme švietimo konsultanto kompetenciją.

Skyrelyje Mokinukai-informacija yra atostogų grafikas

Sporto šventė

Nuo spalio 24 dienos mūsų gimnazijoje vyko sporto ir sveikatingumo savaitės renginiai. Pirmokai kas rytą darė mankštą, dalyvavo pamokėlėje "Ką reikia žinoti apie vaisius ir daržoves". Pamokėlę vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Martišienė. Visi noriai piešė piešinius sporto tema. Paskutinę savaitės dieną vyko sporto šventė. Labai aktyviai pirmokai dalyvavo estafetėse. Padėkos raštais už gražiausius piešinius buvo apdovanoti Nojus, Saulė, Benas, Kotryna, Beata ir Faustas. O savaitę užbaigė sveikuolių vaišės klasėje prie šventinio stalo.   Daugiau nuotraukų

Išvyka į teatrą

Spalio 23 dieną 1b klasės mokiniai ir mokytoja iškeliavo į Kauną. Grožėjosi rudeniška Laisvės alėja, visus pirmokus sudomino skulptoriaus Vinco Grybo sukurtas paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Vytautui. Smagiai nusiteikę pasiekė kelionės tikslą: Kauno valstybinį lėlių teatrą. Pirmiausiai apsilankė teatro muziejuje, kur pirmokus pasitiko įvairių spektaklių personažai – lėlės. Na, o svarbiausia – spektaklis! Žiūrovus į salę sukvietė tigriukas Petrikas. Koks gi jis?

Vienoje gyvūnų karalystėje gyveno mažas linksmas tigriukas vardu Petrikas. Petrikas buvo mandagus ir paklusnus, bet turėjo vieną trūkumą - jis visko bijojo. Taip, jis buvo per daug baikštus. Nenuostabu, kad jis, kaip ir visi bailiukai, svajojo tapti drąsuoliu... Pirmi bandymai įveikti baimę, kai pasilieki name vienas, nebuvo sėkmingi. Dėl to Didysis Tigras atėmė iš jo teisę į dryžius ant kailio, kurie simbolizuoja tigrų stiprumą.

Dramblys, beždžionės, kiškiai ir kiti gyvūnai juokėsi iš Petriko. Nusiminęs mažas tigriukas nuėjo ieškoti drąsos...

Pirmokai gavo progą įsitikinti, jog, kai rūpiniesi kitais, lengvai nugali savo baimes. Tigriukas Petrikas atgavo savo dryžius ir tapo drąsus.

Pirmoji ekskursija labai patiko pirmokams. Jie nusiteikę ir toliau kartu keliauti, sužinoti ir pamatyti...

 

 

 

 

 

 

 

 

Prie paminklo Vytautui Didžiajam

Fotografuojamės!

Rugsėjo 20 d. (antradienį) gimnazijoje klasių kolektyvus, pavienius asmenis fotografuos fotografas p. Vidmantas.    Kad prisiminimai būtų linksmi ir spalvingi, antradienį į gimnaziją pirmokai ateina šventiškai pasipuošę.

Mes rajono laikraštyje "Valsčius"

Darbo sauga ir darbuotojų sveikata įmonėse besirūpinanti bendrovė tęsia tradicijas ir rugsėjo 1-ąją organizavo akciją “Apsaugokime mūsų ateitį!”.

 

UAB “SDG” (Saugaus darbo garantas) Šakių poskyrio vadovė Reda Mykolaitytė pirmomis rugsėjo dienomis lankėsi Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje, Šakių vaikų globos namuose, kur pirmokėliams dalino dovanėles - atšvaitus ir firminius piešimo sąsiuvinius. “Esu kilusi iš Lukšių seniūnijos, todėl prijaučiu šio krašto mokyklai. Dovanėlėmis džiaugėsi ir globos namų auklėtiniai, o artimiausiu laiku aplankysiu Slavikų pagrindinės mokyklos pirmokėlius”,- kalbėjo įmonės atstovė. Ji pasidžiaugė žingeidžiais vaikais, kurie noriai segėsi atšvaitus prie kuprinių ir drabužių, planavo, ką pieš sąsiuviniuose.

 

Šiemet akcijos organizavimą perėmė VšĮ “Saugi pradžia” - „SDG“ įmonių grupės narė, vykdanti socialinės krypties projektus. Akcijos metu rajone išdalinta apie 50, o visoje šalyje beveik 5 tūkst. dovanėlių. Pradinukams bus naudingi atšvaitai, kuriuos galės segėti eidami į mokyklą ar pavieniui keliaudami namo. Akcijos organizatorių tikslas, kad mažieji mokiniai būtų pastebimi gatvėse, kad nebūtų nelaimių keliuose.

Elektroninis dienynas. Prisijunkite!

Visa informacija apie ugdymo turinį, pasiekimus ir lankomumą elektroniniame dienyne! Jei kažkas nepavyksta, informuokite.

Dėmesio! Skyrelyje mokinukai-informacija yra pamokų tvarkaraštis.

Rugsėjo 1-oji

1 b klasė
1 b klasė

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena. Į pirmąją "b" klasę susirinko 14 smalsių, judrių, išdykusių mokinukų. Kartu keliausime į Mokslo ir žinių šalį. Drauge žaisime, dirbsime,  skaitysime, rašysime, skaičiuosime, dainuosime, šoksime, sportuosime... Draugausime:-) Daugiau nuotraukų

Užrašai ant sąsiuvinių

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos

1b klasės mokinio(-ės)

Vardenio Pavardenio

lietuvių kalbos darbai

 

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos

1b klasės mokinio(-ės)

Vardenio Pavardenio

matematikos darbai

Su Rugsėjo 1-ąja!

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų, o varnėnų pulkai pietuosna išsineša vasaros svajas, ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas, sumišęs su džiaugsmu. Rugsėjis..

Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje – rugsėjis.

Žemė kantriai laukia žiemkenčių – rugsėjis.

Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis – rugsėjis.

Dar norisi šūktelėti : sustok dar, vasara. Nors vienai akimirkai sustok. Padovanok dar trapų rugiagėlės žiedą ar baltą gandro plunksną. Aptaškyk dar kartą netikėtu šiltu lietum. Padovanok dar vieną nuostabų saulėtekį. Ir vieną saulėlydį – lyg ilgą šešėlių tiltą Ir dar vieną rugpjūčio naktį, kuri lyja žvaigždėm... Stabtelk dar, vasara. Leisk į tave atsižiūrėti. Noriu nepamiršti tavęs per darganotą rudenį ir žvarbią žiemą, per ilgus mokslo metus. Dar neskubėk. Noriu nepamiršti tavęs iki kito birželio.

Pirmoko kraitelis

Jei per vasarą pamiršote, noriu priminti, ko reikėtų, ruošiantis į mokyklą

Pirmoko kraitelis
Pirmoko kraitelis.docx
Microsoft Word Document 22.7 KB